من از پشت شبهای بی خاطره
من از پشت زندان غم آمدم
من از آرزوهای دور و دراز
من از خواب چشمان نم آمدم...
صبح زود، قبل اينکه خورشيد بخواد از خونه اش بياد بيرون و اين راه طولانی و تکراری ای  رو که هر روز طی ميکنه رو شروع کنه، من اينجا نشستم و دارم بازم می نويسم. می نويسم چون تو از من خواستی. چون به نوشتن نياز دارم. می نويسم تا خودم رو و وضع ام و شرايطم رو برات تصوير کنم. می نويسم تا حال دلم رو بهت بگم. می نويسم تا تنهايی هامو باهات قسمت کنم، جدايی هامو باهات شريک شم... .
گاهی اوقات آدم هرچی ميگرده کلمه ای پيدا نمی کنه که حرف دلش رو با اون بزنه. گاهی نميشه به احساس رو با کلام رنگ زد و لباسی از کلمات پوشاند. چون نميشه هر چيزی رو در قالب کلام ريخت. چون کلام محدود و متناهيه ولی احساس نامحدود و نامتناهی و مجرد و بی انتها و آزاد از هر قالب و فرم و شکلی. پس می بينی که عاجزم از بيان اون که واسم چی هستی.
تو تعبير رويای ناديده ای
تو نوری که بر سايه تابيده ای
تو يک آسمان بخشش بی طلب
تو بر خاک ترديد باريده ای
تو يک خانه در کوچه زندگی
تو يک کوچه در شهر آزادگی
تو يک شهر در سرزمين حضور
تويی راز بودن به اين سادگی
پس ای همراه و همسفر من! ای خويشاوند راستين من! بئاتريس من! مهراوه ام! آرزويم! در هر نفس،‌ در هر دم، در هر لحظه تو، نام تو، ياد تو و خاطراتت در يادم هست و هر چيزی تو را در ذهنم تداعی می کند و همواره شميم جانبخش حضورت را از فراسوی فاصله ها و موانع و مشکلات حس ميکنم، شميمی که مرا سخت بی تاب می سازد.
مرا با نگاهت به رويا ببر
مرا تا فراسوی فردا ببر
دلم قطره ای بی تپش در سراب
مرا تا تکاپوی دريا ببر.

/ 4 نظر / 5 بازدید
شادي

من از پشت زندان غم آمدم... من از آرزوهای دور و دراز... من از خواب چشمان نم آمدم...زیبا بود موفق باشی

قطره باران

سلام دوست عزیز وبلاگ باحالی داری امیدوارم هرجا هستی موفق و سربلند باشی بینهایت خوشحالم میکنی اگه به منم یه سری بزنم برای شروع اشناییمون یه شعر قشنگ برات مینویسم امیدوارم خوشت بیاید براي خواب معصومانه ي عشق کمک کن بستري از گل بسازيم براي کوچ شب هنگام وحشت کمک کن با تن هم پل بسازيم کمک کن سايه بوني از ترانه براي خواب ابريشم بسازيم کمک کن با کلام عاشقانه براي زخم شب مرهم بسازيم بذار قسمت کنيم تنهايي مونو ميون سفره ي شب تو با من بذار بين من و تو دستاي ما پلي باشه واسه از خود گذشتن تو رو ميشناسم اي شبگرد عاشق تو با اسم شب من اشنايي از اندوه تو و چشم تو پيداست که از ايل و تبار عاشقايي تو رو ميشناسم اي سر در گريبون غريبگي نکن با هق هق من تن شکستتو بسپار به دست نوازش هاي دست عاشق من امیدوارم از این شهر خانوم گوگوش لذت برده باشی دیگر مزاحم وقت با ارزش شما نمیشوم منتظر پیام شما و با ارزوی موفقیت برای شما

Gholve

Parvaneh sokht,sham fooro mord.Ey vay!! bar man ke ghesse`ye del na tamam mand. PZz___________[نیشخند